Збірка електрощитового обладнання: якісна реалізація всіх етапів від фахівців компанії Генезис Україна

Енергоефективна, високоякісна та повністю відповідальна технічному завданню – збірка електрощитового обладнання компанією Генезис виробляється у суворій відповідності з цими та багатьма іншими критеріями. Від проекту до монтажу – у нас ви можете замовити виготовлення як індивідуальних, так і типових видів пристроїв зі 100%-м урахуванням усіх технічних параметрів. Екологічна безпека, енергетична ефективність, гнучкість та швидкість рішень – удосконалюємося щодня для вашої зручності. З вашим замовленням по збірці електрощитів працюють вузькопрофільні фахівці компанії Генезис Україна, гарантуючи стабільно доступні ціни, якісне вирішення індивідуальних завдань, вичерпне консультування та прозорість умов роботи.

Надішліть своє завдання на прорахунок – це безкоштовно. З вами зв’яжеться відповідальний менеджер компанії «Генезис Україна».

Рішення автоматизації та електропостачання від Генезис Україна

  • Автоматичне введення резерву – обладнання для забезпечення підприємства безперебійним електроживленням за допомогою резервних джерел. Усі параметри, включаючи режими роботи, місце монтажу, бюджет, номінальні струми та швидкість спрацьовування обладнання, відображаються в проекті, створеному за ТЗ від клієнта.
  • Поверхові та квартирні щити – використовуються для прийому, обліку та розподілу електроенергії по об’єктах або лініях. Передбачають встановлення пристроїв для захисту від КЗ, навантаження ліній тощо.
  • Вступно-розподільні пристрої та ГРЩ – підвісне та підлогове виконання залежно від конструктивних параметрів об’єкта. Може використовуватися як у промисловому секторі, так і для встановлення у житлових будинках, бізнес-центрах, торгово-розважальних та офісних локаціях. Виготовляється згідно з технічним завданням, наданим замовником збірки електрощитового обладнання.
  • КСВ та ЩО – камери одностороннього обслуговування та панелі ЩО. Пристрої з високим ступенем захисту та варіативною комплектацією, що відповідає запиту та технічному завданню.
  • Індивідуальні проекти – ретельно вивчимо надані вами дані та запропонуємо оптимальне рішення з урахуванням навіть незначних на перший погляд особливостей завдання. Від виробництва типових поверхових щитів до розробки високотехнологічних систем розподілу електроенергії, систем гарантованого електропостачання та автоматизації технологічних процесів.

Основа, або за допомогою чого здійснюється збірка електрощитів

Залежно від типу конструкції для розташування всієї функціональної апаратури в обладнанні можуть використовуватись:

  • Монтажний бокс. Він виготовляється із металу. Основні моделі – це бокси з монтажною панеллю та без неї, а також варіації з бічним, нижнім та верхнім висновком для проводів. Деякі конструкції оснащуються оглядовим віконцем, що дозволяє контролювати роботу пристроїв без відкриття дверцят (особливо це зручно у випадку, якщо ящик опломбований). Обладнані замком такі вироби мінімізують ризик проникнення до функціональних вузлів, знижують рівень їх пошкодження від електромагнітного випромінювання, а також перешкоджають попаданню вологи, пилу та конденсату. У деякому обладнанні, яке виготовляється з міцного металу, реалізована можливість змінити бік відкриття дверцят без втрати класу захисту. Слід зазначити, що це значно полегшує встановлення в будь-яких, навіть специфічно влаштованих, локаціях. Якісне порошкове покриття монтажних металевих боксів запобігає корозійним ушкодженням.
  • Шафа з монтажною рамою. Призначена для різних електричних установок, кабельних стяжок, апаратів безперебійного живлення та розподільчого обладнання. Такі конструкції можуть бути оснащені периметричними жолобами для перешкоди проникненню пилу та бруду під час відкриття дверцят, кронштейнами, петлями та знімними монтажними рамами. Виріб виготовляється з міцного металу та покривається порошковим напиленням, що запобігає корозійним пошкодженням. Всі моделі, що є на ринку, також відрізняються один від одного вольтажним призначенням (220 або 380 В) і типорозміром. Внутрішнє місце шафи – це багатомодульна рама, безпосередньо на яку встановлюються автоматичні пристрої, блок-рубильники, апарати захисту від КЗ і т.д. При монтажі кількох вузлів вони обов’язково ізолюються один від одного спеціальним екраном, коробом із пластику або оргскла.

Власне виробництво щитів та співробітництво з передовими виробниками обладнання – це гарантія того, що ваше замовлення буде виконане в рамках безумовної якості та в суворо обумовлені терміни.

Як функціональні пристрої при збірці електрощитового обладнання ми користуємося продуктами від партнерів – брендів, що лідирують на українському ринку та відповідають за якість кожного типу пристроїв. Це: Schneider Electric, Eaton, Legrand, ETI, CHNT, SEZ Krompachy та інші.

Залишіть заявку на безкоштовний прорахунок вашого проекту зі збірки електрощитового обладнання. Фахівці компанії Генезис Україна ретельно підходять до вивчення технічного завдання і запропонують вам найбільш продуктивне рішення, що відповідає всім параметрам.