Як безпечно розподілити електроживлення по квартирах на поверсі? Де розмістити електролічильники та захистити їх від вандалів? Як “протягнути” інтернет по всьому будинку? На всі ці питання одне рішення – поверховий щит.

На складі завжди є щити на 2, 3, 4, 5 і 6 квартир. На 7 та 8 квартир з можливістю встановлення виключно однофазних електролічильників, також підтримуємо на складі. На 5, 6, 8 квартир, з можливістю встановлення трифазних лічильників, виробляються на замовлення, навіть невеликими партіями.

Увага! Ми виробляємо поверхові щити з електромонтажем, укомплектовані автоматикою Chint, IEK, Eaton, ETI, SEZ, Schneider Electric і т.д.

Щити поверхові – пристрої для розподілу та подачі електроенергії у квартиру.

Корпус поверхового щита використовується при монтажі розподільного обладнання на поверхах багатоквартирних будинків, офісних будівель, торгових центрів і т.д. Його призначення – захист встановлених всередину приладів від коротких замикань і перевантажень, а також прийом та подальший розподіл електрики. Щит виконаний у вигляді зварного металевого короба, всередині якого розміщені три відсіки: слаботочний, розподільний і вступно-обліковий.

Переваги та основні характеристики

Усередині щита, у відсіках вступно-облікового та розподільного типу, розташовано кілька модулів, кількість яких адаптована до квартир або приміщень, які необхідно забезпечити електроенергією. Наприклад, поверховий щит на 5 квартир вміщує до 7-ми модулів, тобто, конструкція передбачає запас підключення додаткових точок чи модернізації мережі.

У розподільчих та вступно-облікових відсіках розташовані спеціальні планки з перфорацією. Вони призначені для стаціонарного кріплення приладів обліку електроенергії. Виробники також зважають на можливість монтажу спеціальних вузлів, призначених для відключення магістрального контуру. Для простоти встановлення монтажна панель або рама поверхового щита на 6 квартир та менш обладнана знімною системою.

Слаботковий відсік передбачає розміщення на планках наступного обладнання:

 • домофонів;
 • радіо- та телемереж;
 • інтернет-мереж;
 • телефонних ліній;
 • систем охорони тощо, радіоточки

У розподільчому відсіку розміщені DIN-рейки та клеми СВ 95 для того, щоб ергономічно обладнати групові системи. Цей відсік також укомплектований оперативною панеллю та елементами для монтажу шин PE і N.

Перш ніж купити поверховий щит, ми рекомендуємо ознайомитися з перевагами цього виробу:

 • простота монтажу будь-якого обладнання;
 • підвищений рівень електробезпеки згідно з державними стандартами;
 • зовнішнє покриття з порошкової фарби;
 • антикорозійність;
 • тривалий термін експлуатації від 25 років.

Технічні параметри корпусів поверхового щита

Кожен із відсіків щита закривається окремо, при цьому серцевини замків і ключі для кожного з них можуть бути як різні, так і один. У конструкції реалізовано можливість опломбувати облікове скло, вбудоване у дверцята для зняття показань приладів. Щит може бути встановлений у будь-який момент, у тому числі вже після прокладання магістральної лінії.

Монтажна рама, обладнана системою знімання, дає можливість встановлювати будь-які типи облікових приладів, не використовуючи спеціальні перехідники. Конструкція може бути виконана у вбудовуваному або навісному виконанні, проте з цією метою застосовується спеціальний кожух. Ступінь захисту виробу, згідно з державним стандартом, IP31, а номінальна напруга для однієї точки 50 ампер.

Комплектація поверхового щита:

 • корпус щита;
 • клеми СВ-95;
 • шини N Pe;
 • розпірні болти;
 • пломби;
 • замки;
 • упаковка.

Як робляться щити поверхові Genesis

Як і будь-яка металоконструкція, поверховий щит проходить ряд стандартних процедур, поки стане готовим виробом. Все починається з підготовки трьох видів металу: 2мм для лиж, що підсилюють. 1.2 мм для каркаса і 0.8 для дверей, які не мають ніякого навантаження.

Далі, метал надходить на координотно-пробивну машину ЧПУ, для якої написали програму з висічення необхідних отворів, з мінімальними відходами. Важливо, щоб верстат не працював постійно в одному місці та регулярно змінював бік обробки металу, таким чином знизивши нагрівання.

Коли листи металу були оброблені на “координатці”, їм потрібно надати закінченого вигляду, після чого вони вирушать на ділянку зварювання. Для цього застосовується згинальний верстат. Завдяки ЧПУ точність згину дуже висока і вироби виходять гарні та якісні.

Наступний етап – зварювання та зачистка. Тут все просто – застосовується точкове зварювання, проварюється шов і зачищається шліфувальною машиною.

Завершальний етап металообробки – порошкове полімерне фарбування. Стандартно застосовується RAL7035, в структурі крокрень. Виріб проходить підготовчий етап: миття спеціальним розчином для знежирення і збільшення адгезії при нанесенні порошку, який і наноситься наступним етапом. Коли порошок нанесений на щит, він переміщається в камеру для запікання, де і отримує остаточний вигляд.

Коли щит остиг, він переміщається в складальний цех, де на нього встановлюються двері, екрани, замки, скла, DIN-рейки і т. д. В кінці щити поверхові упаковуються і складаються на палету і чекають на свого покупця.