Підлогові електротехнічні шафи – корпуси для складання ВРУ, ГРЩ, АВР

Електромонтажна шафа – це пристрій, за допомогою якого забезпечується безперебійна подача електроенергії в житловому, комерційному або виробничому будинку. Оскільки працездатність величезної кількості обладнання залежить від наявності електроенергії, важливість електромонтажної шафи складно переоцінити.
Шафа електротехнічна відрізняється від звичайного щитка кількістю обладнання, що підключається. Дані пристрої практично не мають відмінностей за принципом свого функціонування, проте шафа через великі габарити здатна працювати з більш об’ємною електромережею.

Для захисту високовольних електромереж електротехнічна шафа може встановлюватися як всередину приміщення, так і зовні. Однак перед встановленням шафи на вулиці слід подбати про достатній клас захисту від впливу навколишнього середовища: пилу, води та абразивних частинок у повітрі.

Види електромонтажних шаф

Насамперед це обладнання ділиться за способом установки. Найчастіше воно кріпиться до стіни або встановлюється на підлогу.

Шафа монтажна підлогова за своєю конструкцією практично нічим не відрізняється від звичайної шафи. Шафи для підлоги найчастіше відрізняються великими габаритами, що унеможливлює їх установку всередину стіни або за допомогою спеціальної підвіски. Підлогова електромонтажна шафа переважно використовується на промислових об’єктах, де до електромережі необхідно підключити велику кількість спеціального обладнання.

Також монтажна шафа може прикріплюватися до стіни за допомогою спеціальної системи кріплення. Це обладнання відрізняється меншими габаритами та може бути використане на комерційних підприємствах, а також у багатоквартирних та приватних будинках.

Корпус електромонтажної шафи забезпечує надійний захист електронного та мережевого обладнання:

 • автоматичних вимикачів;
 • електровимикачів;
 • різноманітних механізмів;
 • серверів;
 • джерел харчування та величезної кількості інших приладів.

При покупці шафи слід переконатися, що у вибраній моделі є достатня кількість елементів підключення.

Слід звертати увагу на такі аспекти:

 • оптимальний вихід кабелів ‒ вихід для кабелів може бути як зверху, так і збоку, тому підбирайте модель, виходячи з розведення власної електромережі;
 • наявність автоматичного вирівнювача потенціалу (доступний тільки в моделях підлоги);
 • кількістю різноманітних цоколів під обладнання.

Також розподільні шафи бувають:

 • стаціонарними ‒ для високовільних мереж;
 • кабельними ‒ для електричного обладнання, що частіше використовується в комерційних та житлових приміщеннях;
 • для автоматичного керування ‒ використовуються для автоматичного регулювання параметрів електромережі на великих відстанях.

Купити розподільну підлогову шафу ви можете в інтернет-магазині Digital Networks. Ми маємо широкий вибір якісного обладнання саме під ваш тип електромережі.