Установка обладнання передбачає використання такого елемента, як монтажний ящик. Це невелика шафка, виготовлена з досить міцного листового металу, яка може мати зовсім різні параметри, залежно від потреб користувача.

При цьому монтажний бокс застосовується як у приватному житлі, так і в комерційних приміщеннях, де слід подбати про якісну електропроводку.

Асортимент монтажних ящиків та боксів

У нашому асортименті Ви завжди знайдете щити з монтажною панеллю найпопулярніших брендів, представлених в Україні: IEK, Genesis, Леокон. Просто зателефонуйте нам та отримайте якісну консультацію наших фахівців.

Сучасні компанії, які спеціалізуються на виробництві даної продукції, пропонують товари з різними параметрами, призначених для різних ситуацій.

Бокси монтажні серії ST від Genesis Ukraine

Відмінні монтажні бокси зі ступенем захисту IP54, відрізняються високою якістю фарбування та заливного ущільнювача зі спіненого пінополіуретану. Ця лінійка поставляється на експорт, тому всі норми відповідають європейським, включаючи оцинковану панель. У комплекті поставляються “вуха” для кріплення на стіну.

Щити з монтажною панеллю ЩМП від IEK

Немає такого працівника галузі електропостачання, який не знав би бренд IEK. В асортименті цього виробника, також є монтажні бокси, але називаються вони “щит з монтажною панеллю”. Лінійка типорозмірів налічує понад 5 десятків, причому практично все є на складах дистриб’ютора. Навісні металеві бокси від ІЕК виготовлені досить якісно, а ущільнювач також виконаний з наливного пінополіуретану. Єдиним мінусом можна вважати товщину металу, адже за ті ж гроші можна купити щит від українського виробника з більш щільного металу.

Монтажні ящики серії ЯМ від Леокон

Найбільш зручними та універсальними в монтажі є металеві навісні ящики виробництва Леокон. Всі бокси упаковані в якісний щільний гофрокартон, порошкове покриття на найвищому рівні, адже фарба наноситься після миття та знежирення на автоматичній конвеєрній лінії. У електромонтажних ящиках Леокон застосовуються петлі турецького бренду Messan, завдяки чому можна змінити бік відчинення дверей. Щодо ущільнювача. то тут теж все на висоті – спінений пінополіуретан.

Конструкція монтажної скриньки:

Також ящик монтажний металевий має конструкцію з наявністю спеціального кріплення, яке не було оброблено фарбою. Якщо передбачається, що мережа буде страждати від різких перепадів напруга, то дане спеціальне кріплення використовується як заземлення, що дозволяє збільшити безпеку системи.

Класи пилу та вологозахисту навісних металевих боксів

Моделі навісних електротехнічних шаф можуть бути призначені для використання всередині приміщення, так і зовні. Таким чином, продукція може відрізнятися за рівнем захисту, який захищає обладнання від впливу навколишнього середовища та несанкціонованого проникнення.

Класи захисту діляться на:

  • IP31;
  • IP54;
  • IP65.

Також бокси можуть оснащуватися додатковим обладнанням, яке встановлюється всередину: контрольні таймери, додаткові модулі, прилади для автоматичного увімкнення/вимкнення, техніка для керування освітленням та електросистемою в цілому.

Основні завдання монтажних скриньок

Насамперед бокс монтажний металевий призначений для таких основних завдань:

  • збереження обладнання та приладів від несанкціонованого проникнення в мережу;
  • захист приладів, техніки та електромережі від попадання води або вологи, що спричинить перебої в роботі;
  • захист від пилу, який також може зашкодити роботі техніки;
  • збереження приладів та обладнання від впливу електромагнітних хвиль та можливих механічних пошкоджень.