Камери КСО та панелі ЩО: надійне електроустаткування від компанії Генезис Україна

Камера одностороннього обслуговування КСО – одна із складових конструктивних частин, що входить до тупикових підстанцій трифазного змінного струму або типових розподільних пристроїв. Устаткування для трансформаторної підстанції з рівною часткою успіху може використовуватися як у мережах із ізольованою нейтраллю, так і із заземленням. Вони монтуються виключно в закритих типах приміщень, при цьому діапазон робочих температур є досить широким і становить від -25 до +40 градусів. Залежно від типу виконання виробництво ТП може передбачати два ступені захисту від зовнішнього впливу – IP20 або IP54.

Якщо вам необхідне обладнання для трансформаторної підстанції, рішення звернутися до компанії Генезис Україна стане єдино правильним! Багаторічний практичний досвід, використання надійних пристроїв від брендів з «ім’ям» та відповідальний підхід до кожного замовлення (дотримання термінів, гарантії та інше) – це базові переваги для клієнтів, які замовляють виробництво камер КСО у нас. Зв’яжіться з консультантом та отримайте розрахунок свого проекту вже найближчим часом!

Про виробництво КСО: пристрій та комплектація

Трансформаторна підстанція є конструкцією, ідентичною шафі, з тією лише відмінністю, що в даному випадку використовуються гнуті металеві листи зі зварним типом з’єднання. Для попередження корозійних ушкоджень зовнішня та внутрішня поверхні фарбуються порошковими сумішами. Апаратура, розміщена всередині обладнання для трансформаторної підстанції, включає пристрої допоміжних та головних ланцюгів, які з’єднуються із зовнішніми кабельними методами (шина для з’єднання прокладається по дну, яке оснащується отворами для прокладання кабелю). Вся конструкція КСО приварюється до основи з металу, яка обов’язково має бути заземлена.

Усі камери внутрішнього простору розміщуються вертикально. Для зручнішого доступу та обслуговування всередині можуть передбачатися елементи освітлення, а двері – оглядовим вікном. У випадку, якщо виробництво ТП передбачає дворядне встановлення, для з’єднання камер використовуються шинні мости – суцільні або з роз’єднувачами.

Виробництво камер КСО передбачає використання спеціального обладнання, за допомогою якого досягається необхідний функціональний сценарій. Це:

 • Трансформаторні вимірювальні прилади
 • Вимикачі (ручні та вакуумні)
 • Масляні вимикачі
 • Трансформатори (власних потреб та напруги)
 • Роз’єднувачі
 • Пристрої, що обмежують напругу
 • Заземлювачі
 • Прилади, що обмежують напругу
 • Шинний міст.

Усі прилади та апарати, що монтуються в ТП, та вимагають заземлення, підключаються до даної системи. При необхідності (якщо в конструкції є прилади допоміжних ланцюгів) також заземленню підлягають і дверцята (за допомогою гнучкого дроту). З цією метою фасад оснащується спеціальними елементами під заземлення, у тому числі переносного типу. При цьому весь каркас міцно приварюється (у момент монтажу) до заземлених конструкцій із металу. Внутрішнє місце з’єднується болтовим способом.

Для того, щоб уникнути неправильних/несанкціонованих дій, що здійснюються під час обслуговування або ремонту, при виробництві КСО фахівці Генезис Україна можуть реалізовувати опції блокування:

 • Та, яка перешкоджає увімкненню роз’єднувача (пристрою, що вимикає навантаження) у разі активних заземлюючих ножів.
 • Механічна або електромагнітна, яка дозволяє заблокувати приводи роз’єднувачів або вимикачів навантаження. Необхідна для того, щоб забезпечити правильну послідовність здійснення операцій у пристрої роз’єднувального типу.
 • Дозволяє заблокувати доступ до відділення, в якому розташоване високовольтне обладнання (за умови включених ножів роз’єднувача або вимикача навантаження).

Де використовують камери одностороннього обслуговування КСО

 1. Сільськогосподарська промисловість
 2. Нафтова та нафтогазова промисловість, у тому числі нафтопроводи, бурові станції та переробне виробництво
 3. Міські мережі, а також трансформаторні підстанції (наприклад, для метрополітену) тощо
 4. Транспортні мережі (водний та залізничний)

Панелі розподільних щитів: виробництво ЩО

До обладнання для трансформаторної підстанції належить у тому числі й односторонні щити, які застосовуються в РУНН. Вони необхідні для прийому та подальшого розподілу електрики, а також якісного захисту відвідних ліній від замикань та перевантажень.

Виробництво ЩО передбачає укомплектування лічильниками, запобіжниками та роз’єднувачами, при цьому самі панелі можуть призначатися для контролю зовнішнього освітлення, виконувати торцеву, секційну, допоміжну, розподільчу, вступну або вступно-розподільну функцію.

Залежно від типу конструкції, односторонні щити можуть бути закритого або відкритого типу – такі параметри узгоджуються з клієнтом на етапі формування замовлення.

Виробництво камер КСО компанією Генезис Україна: безумовна якість та професійний підхід до деталей

Багаторічний практичний досвід, локальне виробництво шаф, профільна освіта інженерів – усі ці переваги набувають клієнти компанії Генезис Україна. Зв’яжіться зі спеціалістом, щоб надіслати технічне завдання та замовити проект з виробництва КСО в Україні!