Збірка щитів поверхових: грамотний та професійний монтаж від професіоналів Генезис Україна
Після того, як проект відповідно до технічного завдання від замовника підготовлений, деталі затверджені, здійснюється наступний, не менш важливий етап – збір монтажних щитів. З цією метою фахівці компанії Генезис Україна використовують не лише практичні навички та багаторічний досвід, – гарантом високої якості також є й пристрої від топ-брендів України. Одескабель, ETI, Hager, CNC, CHNT Electric та інші виробники – працюємо лише з перевіреними партнерами! Здійснюємо підбір надійних комплектуючих залежно від вашого бюджету – економ, середній та преміум сегмент, з якими монтаж поверхових щитів та подальша робота обладнання характеризуватиметься винятковою якістю!
Незалежно від кількості квартир, передбачуваної комплектації та особливостей мережі кожної конкретної локації – електромонтаж поверхових щитів, зроблений компанією Генезис Україна, задовольнить вас усіма параметрами послуги: швидкістю виконання, вартістю та якістю. Щоб дізнатися подробиці та отримати відповіді на свої запитання, залиште номер телефону – зв’яжеться з вами відповідальний експерт компанії.
Детально про процес електромонтажу поверхових щитів
Це – стадія, яка слідує за проектними роботами (вони можуть виконуватися як фахівцями Генезису Україна, так і сторонніми компаніями, після чого проект надається нам для реалізації).
У складальний цех переміщається готова шафа, на яку за допомогою спеціального обладнання та вручну монтуються функціональні компоненти: двері, екрани, замки, шибки, DIN-рейки та інші. Наступний етап – установка пристроїв, які визначають функціональну працездатність всього пристрою. Це:
- Вступний автомат
- Селективне ПЗВ
- Захист від стрибків напруги
- Пристрої захисту від імпульсних перенапруг
- Генератор. Резервне джерело живлення (за потреби, якщо передбачено проектом)
- Лінії, що не відключаються
- Групові лінії: автомати та ПЗВ
Після підключення вступної лінії та заземлення здійснюється приєднання всіх споживачів – залежно від того, яка кількість квартир передбачена проектом і яке враховано при складанні щита поверхового.
Звертаємо увагу: збірка щита поверхового в обов’язковому порядку передбачає заземлення та встановлення обладнання, яке дозволяє зробити аварійне відключення. Це необхідно для запобігання займанню внаслідок короткого замикання (особливо актуально для будинків зі старою або некоректно працюючою проводкою).
Ще на етапі підготовки проекту і до того, як буде зроблено збірку щитів поверхових, компанія Генезис Україна пропонує реалізацію додаткових можливостей у кожному типі пристрою. Наприклад, це можуть бути функції відпустки, установка імпульсних реле для контролю освітлення, автомати для вибору робочої фази, лінію резервного живлення при виникненні аварійних ситуацій і т.д.
Важливо: ключовими експлуатаційними вимогами, яким повинне відповідати обладнання після монтажу поверхових щитів, є тривале функціонування – не менше 20-25 років. Для дотримання цього періоду приміщення, в якому знаходиться шафа, має відповідати деяким вимогам. Це: максимальна відносна вологість дорівнює 80%, температура експлуатації не виходить за межі 1-35 градусів, а також відсутність газів, пар та струмопровідного пилу, здатних зруйнувати метал, з якого виготовлений щит.
Що потрібно вказати до збірки щитів поверхових
- Тип введення – одна або три фази
- Потужність – виділена на кожну квартиру/офіс
- Тип та перетин кабелю на введенні
- Кількість ліній, що відходять від квартири/офісу (потужна техніка, освітлення, розетки та ін.)
- За відсутності проводки, надайте дані про передбачуване розміщення ліній
- Чи передбачається використання резервного джерела живлення
- Чи планується встановлення джерела безперебійного живлення
Незалежно від конструктивних відмінностей, всі типи даного обладнання характерні однаковим функціональним призначенням – прийомом та розподілом енергії на об’єктах. Саме тому збірка поверхового щита передбачає не просто логічне розміщення всіх приладів, а й високу якість роботи з монтажу, які попередять замикання, загоряння та інші проблеми з енергопостачанням.
Перш ніж ви зможете замовити послугу по електромонтажу поверхових щитів, фахівці Генезіс Україна проінформують вас щодо складових вартості. Це – все обладнання (бокс, ПЗВ, реле, шини, рубильники та інше), сама шафа, роботи зі збірки поверхового щита, перевірка працездатності (незалежно від того, типовий проект або індивідуальний), гарантія в протягом 12 місяців та післягарантійні консультації. З вашим замовленням працюють виключно сертифіковані спеціалісти!
Зверніть увагу: при збиранні поверхового щита особлива увага приділяється безпеці конструкції. Для запобігання несанкціонованому доступу до обладнання конструкція в обов’язковому порядку оснащується запірним пристроєм (замком). Стійкість до займання – не менш важливий аспект, дотримання якого необхідне при монтажі поверхових щитів. Тому корпус виготовляється з матеріалів, стійких до відкритого вогню, і отруйних випарів, що не виділяють, під впливом високої температури.