Щит автоматичного введення резерву: професійний підхід до виробництва електроустаткування від Генезис Україна

У разі виникнення проблем із основним джерелом живлення та необхідності використовувати непрямий (додатковий) використовується щит автоматичного введення резерву. Саме завдяки цьому пристрою підключення навантаження відбувається максимально оперативно – внутрішні вузли шафи АВР чітко відстежують і струм навантаження, і напругу живлячих вводів. Логічним буде встановлення щита АВР на комерційних та промислових підприємствах, у сфері охорони здоров’я, комунального господарства, банків та інших об’єктах першої категорії енергопостачання.

Компанія Генезис Україна пропонує виробництво щитом автоматичного введення резерву за будь-якими форматами технічних завдань – від компактних пристроїв для невеликих підприємств до багатосекційних модифікацій. Замовте безкоштовний прорахунок вартості та термінів виготовлення, залишивши заявку – передзвонимо протягом 20 хвилин!

Конструктивні параметри шафи АВР

Щити АВР працюють в умовах напруги до 660 В змінного струму, частота ж при цьому може коливатися від 50 до 60 герц. Вони підключаються одночасно до двох, незалежних один від одного джерел харчування, і при порушенні поставки енергії від одного з них (у тому числі при недостатній напрузі) відбувається автоматичне перемикання на другий, і навпаки в момент, коли постачання по основній лінії буде налагоджено (це відбувається у автоматичному режимі).

Додатковим джерелом живлення для щита автоматичного введення резерву може бути будь-який пристрій: акумулятори, дизельні генератори та інші агрегати, що забезпечують безперебійне аварійне живлення.

Всі пристрої (шафи АВР), що виготовляються компанією Генезис Україна, виготовляються згідно з державними стандартами з технічної експлуатації та пожежної безпеки: ГОСТ 12.2.007.0-75, ГОСТ 22789-94 та ГОСТ 12.1.004-91. Додаткові, особливі вимоги до умов експлуатації можуть бути узгоджені окремо із замовником.

Навісне або підлогове (вертикальне) виконання та високий рівень захисту від зовнішніх впливів IP54 дозволяють монтувати щит АВР в будь-яких підсобних приміщеннях, підвалах, допоміжних будівлях тощо.

Основні технічні характеристики, які потрібно знати для того, щоб купити шафу АВР:

 • Тип мережі
 • Кількість резервних секцій
 • Час спрацювання
 • Потужність комутованого навантаження
 • Клас напруги

Важливо: за пріоритетами введення розрізняють двостороннє та одностороннє виконання. Це говорить про однаковий пріоритет секцій без поділу на резервний та робочий, або ж про робоче та резервне введення, що компенсують один одного.

Прості та промислові системи, власне виробництво шаф та комплектуючі від найнадійніших представників українського ринку електрообладнання – звертаючись до компанії Генезис Україна, ви отримуєте якісний пристрій, адаптований для ваших завдань, із тривалою гарантією працездатності.

Контролери: важлива складова кожної шафи АВР

Цей пристрій використовується для керування щитом автоматичного введення резерву за допомогою ручного або дистанційного методу. З його допомогою при виникненні аварійних ситуацій можна миттєво переключити споживчі лінії на резервне джерело живлення з основного та при відновленні працездатності останнього виконати зворотні маніпуляції. Контролер може бути використаний абсолютно у будь-яких галузях, напруга електросистем яких не перевищує 440В. При цьому дані пристрої здатні спрацьовувати як при максимальних, так і мінімальних встановлених значеннях напруги, а також при дисбалансі напруги або зникнення фази.

Практичні всі сучасні модифікації оснащуються контрольним дисплеєм з індикацією більше десятка функцій стану приладу: запуску генератора, факту підключення до мережі, фази напруги і т.д. Такі пристрої передбачають підключення за допомогою гвинтових затискачів та демонструють стабільну працездатність при температурах від -10 до +50°С.

Шафа АВР від фахівців Генезис Україна: алгоритм співпраці з клієнтами

Керуючись багаторічним досвідом роботи з клієнтами з усієї України та професійними знаннями, ми розробили єдино вірний та зручний для вас процес замовлення щита автоматичного введення резерву.

 • Замовлення прорахунку. Це безкоштовно – залиште заявку, з вами зв’яжеться фахівець, якому ви надішлете технічні дані щодо проекту.
 • Розрахунок та пропозиція від Генезис Україна. Найближчим часом після комунікації ви отримуєте повний розрахунок на роботи зі створення шафи АВР.
 • Надсилання та підписання договору. У документі будуть зазначені всі права та обов’язки сторін, а також вартість робіт та строки їх виконання.
 • Оплата. Залежно від попередньо узгодженого формату, ви оплачуєте замовлення за системою 50% до та 50% після, або ж здійснюєте повну передоплату.
 • Виготовлення. Виробництво щита АВР здійснюється відповідно до проекту та наданих технічних даних від клієнта.
 • Перевірка. Повний контроль відповідності та працездатності пристрою.
 • Доставка та монтаж. Перш ніж купити щит АВР, необхідність його встановлення обговорюється окремо.

Важливо: на всі пристрої, вироблені компанією Генезис Україна, ви отримуєте гарантію працездатності на строк 12 місяців.